در ادامه آموزش قالب وودمارت و بررسی تنظیمات قالب وودمارت به تنظیمات عمومی قالب وودمارت رسیدیم. قالب وودمارت در بخش تنظیمات عمومی بخش هایی از گزینه های سفارشی سازی کلی سایت را قرار داده است. در این صفحه از یونی وودمارت فهرست کامل و لینک جلسات این فصل با عنوان آموزش تنظیمات عمومی قالب WoodMart را برای شما آماده کرده ایم.

پیش از اینکه ادامه مطلب و جلسات مربوط به این فصل را بررسی کنید حتما ویدئوی بالای صفحه را مشاهده کنید. در این ویدئو توضیحات اجمالی در مورد تک تک منوها و کاربرد هر کدام از آن ها ارائه شده است. سپس در هر مورد که نیاز داشته باشید می توانید به لینک جلسه مورد نظر در این صفحه (جدول پایین) مراجعه کنید.

تنظیمات عمومی قالب وودمارت

تنظیمات عمومی قالب وودمارت

زیرمنوهای تنظیمات عمومی قالب وودمارت هر کدام در جلسه ای جداگانه و به صورت کامل بررسی شده اند. برای آموزش تنظیمات عمومی قالب در هر بخش می توانید به لینک های درج شده در جدول زیر مراجعه کنید.

جدول آموزش های این فصل مربوط به تنظیمات عمومی است. سایر گزینه های سفارشی سازی قالب در ادامه جلسات این دوره بررسی می شوند.

سایر گزینه های سفارشی سازی قالب

در آموزش های قبلی یونی وودمارت در مورد دانلود قالب وودمارت، نصب قالب وودمارت، بسته نصبی قالب وودمارت و دموهای قالب وودمارت صحبت کردیم که برای راه اندازی سایت ضروری هستند. پس اگر هنوز سایت خود را راه اندازی نکرده اید حتما از جلسات فصل مقدماتی آموزش وودمارت استفاده کنید.

فهرست کامل جلسات مربوط به سفارشی سازی های این قالب نیز پیشتر در صفحه ای جداگانه ارائه شده است که آموزش های این صفحه یعنی فصل تنظیمات عمومی بخشی از این آموزش ها است. پس برای مشاهده فهرست کامل آموزش های مربوط به تنظیمات می توانید به لینک آموزش تنظیمات قالب وودمارت مراجعه کنید.

تنظیمات عمومی قالب Woodmart

تنظیمات عمومی قالب Woodmart وودمارت

  • طرح بندی
  • بنر هدر
  • پاپ آپ تبلیغاتی
  • پنجره تائید سن
  • اطلاعات قانون کوکی
  • ناوبری پایین موبایل
  • جستجو
تنظیمات عمومی قالب وودمارت
فهرست آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.